Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako filozofie, náboženství a křesťanství, fyzika, politika, stavebnictví, jídlo, ekonomie a ekonomika, věda, software, sport, počítače, matematika, příroda, technika, školství, rostliny, český jazyk, nástroje, cestování, lékařství a medicína, zločin a právo, chemie, materiály, účetnictví atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Klasické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní, Vánoční online hry, Strategie, Bojové online gamesy, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Sportovní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky a podobně.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: cestování, Online web Hry zdarma bez registrace, URL, Státní prapory zemí světa, Vánoční stromeček složený z pixelů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam zkratek a akronymů, multimédia, Přáníčka zdarma, H, Členské země americké federace, humor, Přehled států světa a jejich vlajek

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Skleněné ozdoby, K Vytištění, Strom, Štědrý večer, Vídeň, Lego, Keramický adventní věnec, Vánoční punč, Jmenovka, Šišky, Brno, Vánoční světýlka, Wallpaper, Vánoční ubrusy, Schleich, Křesťanství, Dárky, Pro děti, Jingle Bells, Vánoční kaktus, Vánoční svícen, Zima, Slámový adventní věnec, Adventní věnec, Adventní trhy, Přání, Husarské knoflíky, Kapr, Anděl, Keramika, K Tisku apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, křesťanství, herectví, herci a herečky, rodinné a příbuzenské vztahy, umělci a umění, psychologie, fikce a fantasy, záliby a hobby, politika, osobnosti, filozofie, historie, věda, politici, žurnalisté a novináři, zločin a právo, státní správa, vlastnosti, školství a vzdělávání, národnost, mytologie, Spisovatelé a básníci, poruchy atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, hyperlinky, linky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Online hry zdarma, Dopravní značení, Juventus Football Club clube de futebol italiano, zdroje informací, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Seznam souborových přípon

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, věda, květiny, halloween, jídlo a nápoje, přístroje, láska, muži, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, stavby, symboly, ovoce, dopravní prostředky, zvířata, nápoje, sport, ženy a dívky, rostliny, hudba, hmyz, smajlíci a emotikony atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: účetnictví, filozofie, zkratky, zločin a právo, český jazyk, latina, různé, věda, literatura, hardware, software, ekonomie a ekonomika, příroda, psychologie, lékařství a medicína, nemoce, fyzika, politika, bankovnictví, školství, chemie, stavebnictví, materiály, kultura atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, pro dospělé, Životopisy slavných osobností, Stránky o Ruské federaci. Historie, současnost, osobnosti, geografie, politika, zeměpis, webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Flags of the world countries, zábava, zdarma, Kliparty pro Office, V

Frky, černý humor, vtipy, kameňáky, ftipy, fórky

Chcete se pobavit? Frky, černý humor, vtipy, kameňáky, ftipy, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné básničky, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné citáty, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné hádanky apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií online html5 hry, Akční gamesky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Farmářské hry, Adventury, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Logické hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Oblíkačky apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, země EU, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, týmy NHL, státy usa, okresy České republiky, geocaching, mezinárodní organizace, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, měny apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Sportovní hry, Hry pro děti, Závody aut, Logické hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Akční hry, Strategie, Karetní hry a tak dále.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, Wallpapery na PC ke stažení, doporučujeme, Tapety na plochu hmyz, Slovník pojmů Co je to?, weby, A, Lionel Messi fotbalista, Kliparty zdarma ke stažení, Nejlepší školní testy a kvízy, odkaz

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Hampshire, Minnesota, Nové Mexiko, Kentucky, Oregon, Nebraska, Texas, Georgie, Michigan, Kansas, Havaj, Jižní Dakota, Wyoming, Tennessee, Florida, Aljaška, Connecticut, Montana, Nevada, Indiana, Delaware, Washington, New Jersey, Severní Dakota, Colorado, Arkansas atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: Staré hry online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Hry pro dívky online, Onlinovky zdarma, Full HD wallpapers na PC, Britney Spears, Vánoční magazín, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, pro děti, volný čas, info, Životopisy slavných osobností, Kate Winslet, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Práce: Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Další odkazy:

Tapety na plochu voda
Catherine Bell
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé
Celebrita Pink
Tipy na Partnerské weby
Sexy Sarah Jessica Parker
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Zimbabwe
Doporučené internetové odkazy
Cristiano Ronaldo football
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Rose McGowan
FC Bayern Munich

Děkujeme vám za vaši návštěvu.