Naše tipy, technika, zábava, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: historie, žurnalisté a novináři, národnost, profese a zaměstnání, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby a hobby, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, herectví, herci a herečky, rodinné a příbuzenské vztahy, zločin a právo, filozofie, vlastnosti, osobnosti, Spisovatelé a básníci, umělci a umění, fikce a fantasy, přezdívky atd.

Tapety na PC - wallpapers na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC. lze použít v monitor, ultrabook, počítač, PC, notebook, displej, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, tablet a pro operační systémy Windows NT, Red Hat Linux, OSX, Mac, Windows 10, Chrome OS, Windows 7, Windows 10 Mobile, Windows 98, Windows 2000, Linux Xubuntu. Tapety na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, letadla, auta, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, wallpapery, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, hudební tapety, noční města, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech 1536x2048, 1280x768, 768x1024, 800x1280, 2048x1080, 320x568, 375x812, 1920x1080 Full HD, 375x667, hi res 2560x1920, 1600x1200, 1280x854, 2560x2048, 854x480, 1920x1280, 1152x1920 atd.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Vánoční magazín, humor, kuriozity, Webové online testy zdarma, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, odkaz, Onlinovky zdarma, Online hry zdarma, Kasina, Webové online hry zdarma, Online testy zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, zadarmo

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní kalendář, Dia, Bramborový salát, Vosí hnízda, Osvětlení, Tichá noc, Vánoční koledy, Vánoční filmy, Košíčky, Vánoční prostírání, Vánoční punč, Štědrý den, Lego, Kavkazská jedle, Láska nebeská, Vánoční světýlka, LED svíčky, Vánoční svařák, Advent, Jezulátko, Ježíš Kristus, Papírové ozdoby, Film, Zima, Staroměstské náměstí, Adventní trhy, Pokrmy, bezlepkové cukroví, Kinder, Brambořík, Vánoční stromek apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, příroda, český jazyk, ekonomie a ekonomika, nástroje, software, kultura, hardware, lékařství a medicína, materiály, náboženství a křesťanství, bankovnictví, internet, technika, sport, zkratky, latina, nemoce, chemie, nápoje, věda, politika, filozofie, fyzika atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Keywords:Obrázky zdarma, webové stránky, doporučujeme, výukové pomůcky, Tapety na plochu příroda, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky vlajek států světa, linky, Selena Gomez, Seznam vlajek amerických států, Tapety na PC, Biografie známých osobností

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: jídlo, fyzika, nápoje, filozofie, literatura, počítače, matematika, technika, chemie, zločin a právo, hardware, zkratky, školství, kultura, rostliny, sport, různé, nástroje, lékařství a medicína, software, latina, český jazyk, materiály, psychologie atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky apod.

Informace, technika, zábava, informace

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značky, odkazy, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, R, weby, Přání, přáníčka, blahopřání, Přehled zkratek a akronymů, multimédia, K, Životopisy osobností

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení apod.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem upravit, jak otevřít, jak konvertovat, jak importovat, jak spustit, kterak editovat, jak převést, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit soubory těchto typů: obrazy disků, spustitelné soubory, internet a web, komprimace dat, koncovky souborů, dokumenty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Síť, technika, zábava, informace

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma. Vybírejte z kategorií Sportovní, Postřehové, Akční hry, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Rčení, motta, moudra, přísloví, bonmoty, úsloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Rčení, motta, moudra, přísloví, bonmoty, úsloví, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o penězích od různých známých osobností.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro dospělé, Jennifer Lopez, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti, Sexy Claudia Schiffer, Vlajky měst a obcí České republiky, Stručný slovník pojmů a termínů, Tapety do mobilu

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Klíčová slova: URL, zdarma, webovky, zeměpis, volný čas, Textová přáníčka a obrázky k svátku, tipy, Dopravní značky, Hry pro dívky online, počítače, A, Státy a jejich prapory, Blahopřání k jmeninám. Přání pro každé jméno, pro každý den v kalendáři, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Schytala to tchýně: Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Další odkazy:

Omalovánky nejen pro děti
Vlajka Afghánistánu
Tipy na zajímavé weby
Sexy Jenny Mc Carthy
Omalovánky pro děti online
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vlajky afrických zemí
Odkazy na užitečné webové stránky
Tapety se zvířaty na plochu PC
Doporučené odkazy
Biografie Zhang Ziyi
Ekonomika Ruské federace
Odkazy na zajímavé weby
Antistresové omalovánky pro dospělé
Obrázek Rozesmátá blondýna

Děkujeme vám za vaši návštěvu.