Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Střílečky, Animace, Bojové hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Závody aut, Hry pro děti, Karetní hry, Pro dívky, Adventury, Akční hry, Relaxační hry, Sportovní hry a tak dále.

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry. Naleznete zde Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické a tak podobně.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, geocaching, politické strany a hnutí, země EU, fyzikální jednotky, obecné zkratky, hudební zkratky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky apod.

Klíčová slova: Nej hry online, Online web Hry zdarma bez registrace, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Webové online testy zdarma, Monaco, Přehled zkratek a akronymů, V, M, Wayne Rooney sepak bola, info, Seznam přípon a koncovek souborů, K, Obrázky, kliparty

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Missouri, Kalifornie, Kentucky, Indiana, Rhode Island, Tennessee, Florida, Severní Dakota, Severní Karolína, Iowa, Massachusetts, New Hampshire, Idaho, Michigan, Arkansas, Georgie, Washington, Arizona, Havaj, Západní Virginie, Jižní Dakota, Illinois, Ohio, Colorado, Oklahoma, Delaware atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry na vaření a smažení, Karetní, Střílečky, Strategie, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Závodní, Vánoční online hry, Logické, Oddechové, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Píseň, bezlepkové cukroví, Vánoční koledy, Přání, Kapr, Filmy, Vosí hnízda, Drážďany, Vánoční stromek, Text, Šišky, K Vytisknutí, Zdraví, Nový rok, Bůh, Borovice, Německy, Jmenovky, Striezelmarkt, Slámový adventní věnec, Vánoční tapety, Staroměstské náměstí, Sám doma, Anglicky, Adventní věnec, Vánoční dekorace, Pastýř, Vánoce, Umělý vánoční stromek, Perníčky, Vánoční punč apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Keywords:odkaz, Vlajky jednotlivých států USA, zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Tapety rally na plochu PC, cestování, tipy, kuriozity, Zamilované sms vzkazy, linky, A, Přehled formátů souborů

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Hry s koňmi, Adventury, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Logické hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Akční gamesky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Síť, informace, cestování, volný čas

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční ozdoby, Umělý vánoční stromek, Tapeta, Pastýř, Tiskárna, Samolepky, Vánoční pozadí, Stromeček, Vánoční koledy, Lindt, Historické ozdoby, Šišky, Vánoční prostírání, Cesmína, Vánoční světýlka, Keramika, Adventní trhy, Sněhová vločka, Květiny, Nový rok, Strom, Kavkazská jedle, Koleda, K Tisku, Vánoční stromeček, Brambořík, Vídeň, Vánoční filmy, Anděl, Hostina, Brno apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Obrázky vlajek měst ČR, počítače, Pozadí na plochu monitoru, Online biografie, životopisy osobností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online hry zdarma, Zlatan Ibrahimović, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Free game online hry, Online vánoční magazín, volný čas

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Počítačové tapety pro Windows - obrázky na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro počítač, mobil, PC, smartphone, phablet, displej, ultrabook, tablet, mobilní telefon, notebook, monitor a pro operační systémy Linux Mint, SUSE Linux, Slackware, Chrome OS, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, macOS, Windows 98, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 2000. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, sportovní a závodní auta, Formule 1, velkoměsta a noční život, fantasy, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, motorky, nature - příroda, fraktály, květiny, free wallpapers, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné rozměry 1920x1440, 1080x1800, 1920x1080, 2560x1920, 1600x900, 750x1334, 768x1024, 1152x864, 1536x2048, 1280x768, 1152x1920, 375x667, 3200x1800, 1080x1920, 2048x1080, 1280x854 atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, zábava, Hry pro dívky online, kasino daring, Obrázky na plochu počítače, zdroje informací, internetové stránky, Biografie, životopis Brittany Murphy, URL, webovky, Počítačové tapety pro Windows

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: historie, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, umělci a umění, zločin a právo, Spisovatelé a básníci, politici, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, psychologie, křesťanství, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, sportovci a sportovkyně, filozofie, mytologie, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, vlastnosti, školství a vzdělávání atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak vytvořit, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak spustit, jak importovat, jak exportovat, jak otevřít následující typy souborů: obrazy disků, komprimace dat, konfigurační soubory, internet a web, koncovky souborů, grafiku, šablony dokumentů, dokumenty, písma, fonty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Akční hry, Postřehové, Logické, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: Super online kvízy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam zkratek a akronymů, pro děti, pro dospělé, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, zajímavosti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online vánoční webzine, internet, Luis Suárez, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zatracený tik: Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Proč jsou mají teplouši stále šťestí? Protože se k nim štěstí bojí otočit zády.

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Další odkazy:

Pozadí na plochu monitoru
Milla Jovovich
Zajímavé internetové odkazy
Nádherná Sara Shimada
Cestovatelské stránky
Naše tipy na užitečné weby
Vlajka Venezuely
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Indonéská Jakarta
Tipy na Partnerské weby
La Juventus Football Club
Online omalovánky pro malé děti k vybarvení
Linky na partnerské weby
Germany
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.