Partnerské weby

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, osobnosti a lidé, ženy a dívky, jídlo a nápoje, sport, muži, auta, hmyz, rostliny, ovoce, mapy, květiny, smajlíci a emotikony, náboženství, halloween, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, věda, hudba, symboly, dopravní prostředky, láska atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, firmy a společnosti, měny, státy usa, mezinárodní organizace, týmy NHL, politické strany a hnutí, obecné zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, geocaching apod.

Informace

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Aforismy, moudra, hlášky, moudrosti, rčení, úsloví, motta

Citáty slavných, Aforismy, moudra, hlášky, moudrosti, rčení, úsloví, motta, přehledně rozdělené do kategorií: moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o smutku od různých známých osobností.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: zdarma, Dopravní značení, č, V, Topmodelky a celebrity, V, Vlajky měst a obcí České republiky, K, Cameron Diaz celebrity, Seznam souborových přípon, webovky, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jídlo, Adventní věnec, Vánoční tapety, Windows, Nový rok, Německy, Smrk, Vánoční stromek, Strom, Desktop, Adventní trhy, Brambořík, Vánoční prostírání, Šišky, Špalda, Lindt, Cesmína, Historické ozdoby, Televize, Křesťanství, Svíčky, Striezelmarkt, bezlepkové cukroví, Jezulátko, Sněhulák, Jingle Bells, Přání, K Vytisknutí, Alkoholový kalendář, Jesličky, Betlém apod.

Doporučené odkazy

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Keywords:Online vánoční magazín, Superhry a hry online zdarma, Super online kvízy, A, Kate Moos, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zajímavosti, tipy, Obrázek Těhulky, URL, Kliparty zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry a tak podobně.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, Severní Karolína, Texas, Aljaška, New Hampshire, Maryland, Wyoming, New York, Kansas, New Jersey, Maine, Louisiana, Arkansas, Alabama, Florida, Vermont, Kentucky, Tennessee, Idaho, Rhode Island, Massachusetts, Colorado, Mississippi, Georgie, Indiana, Arizona atd.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Strategie, Oddechové, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Logické, Závodní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Střílečky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Sportovní a podobně.

Náš tip

Obrázky na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro tablet, phablet, počítač, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, PC, ultrabook, monitor, mobil a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Slackware, Chrome OS, Windows 98, Windows 95, Linux Xubuntu, Windows 2000, Android, Windows Server 2012, macOS, Linux Fedora. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, motorky, free wallpapers, fraktály, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, flóra, stromy, nature - příroda, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, zvířata, sportovní wallpapery, květiny, fantasy, ptáci. Stahujte ve velikostech 360x760, 1440x900, 1080x1800, 1920x1440, 1200x1920, 1680x1050, HD 1280x720, 1366x1024, 1536x2560, 3200x1200, 360x720, Full HD 1080x1920, 800x600, 2160x3840, 854x480, 1280x768 atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: pro dospělé, cestování, Super free web games zdarma, Maria Sharapova, Kliparty pro Office, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Pozadí na plochu počítače, Kliparty a obrázky, zeměpis, Online vánoční webzine, Super online flash hry, Vlajky měst České republiky

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Idaho, Kansas, Arkansas, Connecticut, Washington, Jižní Karolína, Alabama, Nové Mexiko, Delaware, Pensylvánie, Louisiana, Ohio, Georgie, Texas, Nebraska, Massachusetts, Kentucky, Florida, New Jersey, Michigan, Mississippi, Jižní Dakota, Illinois, Utah, Missouri, New York atd.

Internet, síť

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií cestování, lékařství a medicína, stavebnictví, nápoje, český jazyk, politika, fyzika, filozofie, jídlo, materiály, různé, školství, kultura, chemie, technika, internet, náboženství a křesťanství, zločin a právo, zkratky, nemoce, latina, hardware, psychologie, příroda atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internet, zábava, Hinge is online dating app building relationships, volný čas, Full HD pozadí na PC, Vlajky jednotlivých států USA, Oslava narozenin a jmenin, zadarmo, Vlajky spojených států amerických, Superhry a hry online zdarma

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, sportovci a sportovkyně, žurnalisté a novináři, přezdívky, školství a vzdělávání, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, vlastnosti, umělci a umění, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, záliby a hobby, poruchy, národnost, Spisovatelé a básníci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, filozofie, rodinné a příbuzenské vztahy, fikce a fantasy atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

World wide web, internet

Klíčová slova: Staré hry online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný slovník pojmů a termínů, výukové pomůcky, Webové html5 hry zdarma, Přáníčka nejen k narození dítěte, Pozadí na PC ke stažení, Vlajky zemí světa, počítače, V, kuriozity, Přehled zkratek a akronymů, Obrázek Učitelky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zima v pekle: Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Další odkazy:

Celebrity Eri Aikawa
Chicago city
Zajímavé webové stránky
Obrázky letadel
Omalovánky k tisku
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Anastacia
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Madonna
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Fotogalerie modelky Eri Aikawa
Online omalovánka s Dědou Mrázem
Zajímavé internetové odkazy
Permainan penjelajah web
Textová přání, obrázková přáníčka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.