Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Vtipy, fóry, vtípky, anekdoty, fórky, frky

Chcete se uvolnit? Vtipy, fóry, vtípky, anekdoty, fórky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O důchodcích, O mužích, Frky ze života, O manželství, O Němcích, O zvířátkách, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O ženách apod.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Bojové gamesy a tak podobně.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: zdroje informací, R, Obrázky vlajek států světa, Nej hry online, Sexy Kristin Kreuk, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značky, Seznam vlajek měst České republiky, Puzzle online, Obrázky ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlajky států USA, Online testy a kvízy zdarma

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, mapy, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, láska, ptáci, ženy a dívky, jídlo a nápoje, přístroje, rostliny, hmyz, nástroje a přístroje, náboženství, dopravní prostředky, věda, symboly, smajlíci a emotikony, nápoje, květiny, ovoce, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, křesťanství, herectví, herci a herečky, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, poruchy, osobnosti, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, sport, politika, filozofie, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, věda, státní správa atd.

Síť, cestování, hry a informace

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online . Naleznete zde Karetní hry, Logické hry, Střílečky, Strategie, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Akční hry, Animace, Závody aut, Adventury, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, herectví, herci a herečky, historie, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, přezdívky, státní správa, osobnosti, politici, mytologie, sport, národnost, křesťanství, politika, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, umělci, rodinné vztahy, zločin a právo atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Slovník pojmů Co je to?, školství, volný čas, Malta, Online životopisy, biografie, webové stránky, M, Jakarta, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, URL, Online zeměpisné testy zdarma

Vtipné texty, fórky, ftipy, kameňáky, vtípky, frky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, ftipy, kameňáky, vtípky, frky. vás dostanou. Vtipy z kategorií Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o doktorech, O mužích, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O Windows, Vtipné hádanky, O Somálcích, O Němcích, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O ženách apod.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země jižní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Náš tip, cestování, hry a informace

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Vtipné texty, vtípky, frky, ftipy, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, frky, ftipy, vtipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné hádanky apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: humor, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, info, Sexy Kate Hudson, linky, cestování, Nejhranější hry online, Arsenal Football England, kuriozity, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Slovník pojmů Co je to?, Přehled zkratek a akronymů

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Informace, cestování, hry a informace

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: weby, pro dospělé, Kliparty zdarma, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, multimédia, Online adventní magazín, zajímavosti, Mezinárodní den žen, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zábava, webovky

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak importovat, kterak editovat, jak otevřít, jak exportovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak spustit, čím prohlížet, čím zobrazit soubory následujících typů: systémové soubory, dokumenty, písma, fonty, grafiku, šablony dokumentů, komprimace dat, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, internet a web, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, ekonomie a ekonomika, rostliny, software, počítače, psychologie, stavebnictví, matematika, internet, materiály, technika, školství, věda, hardware, sport, jídlo, nápoje, nástroje, zkratky, účetnictví, latina, lékařství a medicína, zločin a právo, chemie atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní hry, Strategie, Závody aut, Karetní hry, Adventury, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Postřehové hry, Akční hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti a tak dále.

Klíčová slova: V, V, zeměpis, Vlajky států USA, Online hry pro děti zdarma, Přání a blahopřání, Biografie známých osobností, Vlajky států a zemí světa, výukové pomůcky, Prapory českých měst, tipy, zdarma, Obrázky na plochu, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Tisková chyba: Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Další odkazy:

FC Bayern Munich
Zajímavé webové stránky
Vlajka Tokelau
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Cuba
Tipy na zajímavé weby
Slot machine
Naše tipy na zajímavé stránky
Slova koledy Štědrej večer nastal
Partnerské internetové stránky
Naomi Campbell

Děkujeme vám za vaši návštěvu.