Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, herci a herečky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Novinář, Normalizace, Trest smrti, Dallas Stars, Renesance, New York Rangers, Zpěvačky, Zpěvačka, Rakousko-Uhersko, Orlík, HIV pozitivní, Angličané, Generalissimus, Hudebnice, Voják, Faraon, Ekonom, Žhavé výstřely, Teolog, Protektorát, Císař, Maršál, Svatý, Avangard Omsk, Kněz, Hokejisté, Hejtman, Vrah, Sebevražda, Masový vrah, Esejista, Vládce, Textař, Fotograf, Režisér, Pittsburgh Penguins apod.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Šišky, Atmosféra, Vánoční koledy, Vykrajovátka, Vánoční filmy, Santa Claus, Koledy, PF, Adventní svícen, Omalovánky, Osvětlení, Dia, Popelka, Drážďany, Vánoční prostírání, Vánoční světýlka, Silvestr, Brambořík, Jmenovky, Recepty, Křesťanství, Štěstí, Filmy, Skleněné ozdoby, Vánoční svícen, Zima, Košíčky, Vánoční svíčky, Vánoční hvězda, Lindt, Jedle apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Postřehové, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Moudrosti, výroky, myšlenky, bonmoty, aforismy, motta, moudra

Citáty slavných osobností, Moudrosti, výroky, myšlenky, bonmoty, aforismy, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o dobru, přísloví o naději od různých známých osobností.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online testy a kvízy zdarma, Ilustrační obrázky, París Saint-Germain F.C., zábava, humor, Dopravní značky, Kate Hudson, Vše o Vánocích, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, V, odkaz

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Afriky, země střední Asie apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Hry pro dva hráče, Akční hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Bojové hry, Pro dívky, Animace, Karetní hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Adventury a tak dále.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Keywords:volný čas, Free game online hry, pro dospělé, Nejhranější online hry zdarma, Státní vlajky všech států, Stručný encyklopedický slovník, weby, Prapory regionů a království, 3D a digital Wallpapers, zajímavosti, Nejlepší zeměpisné kvízy, URL

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: V, F, K, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, Přehled formátů souborů, multimédia, školství, Wallpapers na plochu, Tapety na plochu PC, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Nejlepší zeměpisné kvízy, zdarma

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry Vybírejte z kategorií Auta a závodní, Logické hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Adventury, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Střílecí hry, Oblíkačky apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, kterak editovat, jak spustit, jak převést, jak vytvořit, v čem upravit, jak importovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát soubory těchto typů: šablony dokumentů, hudební audio soubory, písma, fonty, grafiku, spustitelné soubory, dokumenty, konfigurační soubory, komprimace dat, video soubory, obrazy disků, systémové soubory, koncovky souborů apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapery na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v mobil, monitor, phablet, PC, notebook, počítač, smartphone, tablet, displej, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Red Hat Linux, Windows 10, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Lubuntu, FreeBSD, Android. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, fraktály, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, oceán, moře, pláže, zvířata, tenisté a tenistky, Formule 1, motorky, vesmír, kosmos, nature - příroda, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, fantasy, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery. Dostupné rozměry 1280x720, 1920x1080, 2560x2048, 1536x2560, 1366x768, 1600x900, 854x480, 2160x3840, 1536x2048, 1080x1920, 1680x1050, 750x1334, 1080x1800, 1280x854, 375x667, 1600x900 atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Tapety na plochu PC - pozadí na plochu počítače

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. lze použít v počítač, smartphone, tablet, notebook, mobilní telefon, phablet, displej, monitor, obrazovka počítače, mobil, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows 2000, SUSE Linux, Windows 95, Red Hat Linux, Linux Fedora, Lubuntu, Windows 10, Windows 10 Mobile, OSX. Full HD wallpapery ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, ptáci, sportovní a závodní auta, fantasy, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, Formule 1, vesmír, kosmos, fraktály, free wallpapers, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupné velikosti jsou 3200x1800, 1080x1920, 1536x2048, 1920x1200, 1440x960, 1280x720, 1600x900, 1152x864, 1024x600, 768x1024, 2048x1536, 375x667, 1920x1080, 1280x768, 1366x1024, 640x480 atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Aforismy, myšlenky, výroky, hlášky, přísloví, motta, moudra

Citáty slavných osobností, Aforismy, myšlenky, výroky, hlášky, přísloví, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: kuriozity, Městské a obecní prapory obcí ČR, doporučujeme, Tapety na plochu auta, Online biografie, životopisy osobností, Seznam zkratek a akronymů, webové stránky, Světové vlajky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, odkazy, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry Vybírejte z kategorií Auta a závodní, Logické hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Adventury, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Střílecí hry, Oblíkačky apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, kterak editovat, jak spustit, jak převést, jak vytvořit, v čem upravit, jak importovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát soubory těchto typů: šablony dokumentů, hudební audio soubory, písma, fonty, grafiku, spustitelné soubory, dokumenty, konfigurační soubory, komprimace dat, video soubory, obrazy disků, systémové soubory, koncovky souborů apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapery na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v mobil, monitor, phablet, PC, notebook, počítač, smartphone, tablet, displej, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Red Hat Linux, Windows 10, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Lubuntu, FreeBSD, Android. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, fraktály, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, oceán, moře, pláže, zvířata, tenisté a tenistky, Formule 1, motorky, vesmír, kosmos, nature - příroda, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, fantasy, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery. Dostupné rozměry 1280x720, 1920x1080, 2560x2048, 1536x2560, 1366x768, 1600x900, 854x480, 2160x3840, 1536x2048, 1080x1920, 1680x1050, 750x1334, 1080x1800, 1280x854, 375x667, 1600x900 atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší pozadí na plochu zdarma. lze použít v tablet, obrazovka počítače, počítač, smartphone, monitor, mobilní telefon, PC, phablet, notebook, mobil, ultrabook a pro operační systémy Android, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows Me, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Windows 10, Linux Xubuntu, macOS, Windows 2000, Windows XP. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, sportovní pozadí, hudební tapety, hry a herní wallpapery, auta, moře, oceány, pláže, zvířata, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, voda a bubliny, budovy a stavby, noční města. Mnoho verzí a velikostí jako 1080x1800, 800x600, 1152x768, 2048x1536, 393x786, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, 412x846, 1440x960, hi res 2560x1920, 1440x900, 1280x800, 1536x2560, 640x480, 1536x864, 375x812 atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: cestování, M, Světové vlajky, Super free web games zdarma, internetové stránky, Jamaica, Nejlepší online hry zdarma, Full HD tapety na PC zdarma, Americké federální vlajky, Seznam souborových přípon, Online adventní magazín, Biografie slavných osobností, Tapety na plochu Velikonoce, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Špatné úmysly: Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Další odkazy:

Taylor Swift
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky pro děti
Zajímavé webové stránky
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Hong Kong
Doporučené odkazy
Sexy Laetitia Casta

Děkujeme vám za vaši návštěvu.