Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, Vánoce a Advent, rostliny, přístroje, ovoce, mapy, symboly, auta, osobnosti a lidé, nápoje, stavby, nástroje a přístroje, ženy a dívky, sport, zvířata, hudba, náboženství, zelenina, halloween, hmyz, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy atd.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: Vlajky států USA, info, Vlajky měst České republiky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Eritrea, webové stránky, internetové stránky, Online testy zdarma, Lady Gaga, zeměpis, ú, Wallpapery na plochu PC, Nejhranější online hry zdarma

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, osobnosti, vlastnosti, křesťanství, záliby, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, lékařství, filozofie, politika, věda, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, státní správa, historie, rodinné vztahy, psychologie, žurnalisté a novináři atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Vtipy, ftipy, fóry, anekdoty, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, ftipy, fóry, anekdoty, kameňáky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O mužích, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích apod.

Keywords:Adventní magazín, URL, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značení, Grunge hudební styl, Počítačové tapety pro Windows, Nejhranější online hry zdarma, Super online flash hry, Julia Roberts, volný čas, webovky, Nejhranější online hry zdarma

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, okresy České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, geocaching, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, obecné zkratky, hudební zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, internetové domény 1. řádu apod.

Wallpapery na plochu PC - tapety na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery na plochu PC. lze použít v mobilní telefon, smartphone, PC, displej, tablet, mobil, ultrabook, počítač, notebook, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Java ME, Lubuntu, Windows NT, macOS, Windows Server 2012, Chrome OS, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Slackware. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, fraktály, velkoměsta a noční život, květiny, tenisté a tenistky, flóra, stromy, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, sportovní wallpapery, zvířata. Stahujte v rozlišení 854x480, 1600x900, 1280x1024, 4800x1200, 1440x900, 1680x1050, 320x568, 1024x768, 1920x1280, 1152x1920, 1080x1800, 1600x900, 1600x2560, 1280x768, 1280x854, 2048x1080 atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, multimédia, odkaz, Anastacia, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, Zlatan Ibrahimović, školství, počítače, V, Nejlepší zeměpisné kvízy

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, online html5 hry, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Adventury, Omalovánky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Deskovky apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tisk, Svíčky, Vánoční dekorace, Blahopřání, Osvětlení, Kuba, Husarské knoflíky, Desktop, Šišky, Vinná klobása, Zima, Anděl, Linux, Recepty, Cesmína, Jmenovky, Přáníčko, Řetězy, Linecká kolečka, Betlém, Vánoční světýlka, Vánoční trhy, Jesličky, Václavské náměstí, Jezulátko, K Vytisknutí, Slámový adventní věnec, Třásně, Vánoční stromek, Vánoční svíčky, Jmenovka apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční stromeček, Křesťanství, Vánoční svícen, Vídeňský punč, Tapeta, Vánoční koledy, Samolepky, Špalda, Tisk, Ježíš Kristus, Koleda, Jingle Bells, Milka, SMS, Umělý vánoční stromek, Hostina, Štědrý den, Láska nebeská, Mrazík, Rumové řezy, Santa Claus, Sám doma, Zima, Pozadí, K Vytištění, Adventní svícen, Píseň, Řetězy, Kinder, Vánoční stromek, Blahopřání apod.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Severní Dakota, New York, Severní Karolína, Arizona, Indiana, Aljaška, Vermont, Wyoming, Kentucky, Rhode Island, New Hampshire, Montana, Oklahoma, Mississippi, Maryland, Minnesota, Utah, Nebraska, Oregon, Texas, Georgie, Maine, New Jersey, Virginie, Havaj atd.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, státy usa, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií osobnosti, rodinné vztahy, vlastnosti, sport, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, křesťanství, umělci, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, psychologie, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, politici, přezdívky, historie, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, fikce a fantasy atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Online životopisy, biografie, zdroje informací, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Přehled státních vlajek států světa, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Alicia Keys, Stručný encyklopedický slovník, zdarma, zajímavosti

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, online html5 hry, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Adventury, Omalovánky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Deskovky apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tisk, Svíčky, Vánoční dekorace, Blahopřání, Osvětlení, Kuba, Husarské knoflíky, Desktop, Šišky, Vinná klobása, Zima, Anděl, Linux, Recepty, Cesmína, Jmenovky, Přáníčko, Řetězy, Linecká kolečka, Betlém, Vánoční světýlka, Vánoční trhy, Jesličky, Václavské náměstí, Jezulátko, K Vytisknutí, Slámový adventní věnec, Třásně, Vánoční stromek, Vánoční svíčky, Jmenovka apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: Super online flash hry, Nejhranější online testy a kvízy, Pozadí na PC, odkazy, Kliparty pro Office, Online hry zdarma, pro děti, doporučujeme, humor, hyperlinky, zábava, Vlajky jednotlivých států USA, Tapety na plochu letadla, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Divná rodina: "Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Další odkazy:

Omalovánky k vytisknutí
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Naše tipy na užitečné weby
Chelsea Football FC
Zajímavé internetové odkazy
Afghanistan
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Mesin slot

Děkujeme vám za vaši návštěvu.