Naše tipy, volný čas a zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Síť, volný čas a zábava

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: Online hry zdarma, webovky, Přehled přípon a koncovek souborů, Pozadí na plochu PC, Obrázky vlajek, vlaječek, praporů, počítače, Webové online hry zdarma, školství, Chelsea Premiere liga, multimédia, kuriozity, Kliparty zdarma, M

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Tapety na PC ke stažení - tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, displej, mobil, tablet, PC, monitor, notebook, ultrabook, počítač a pro operační systémy OSX, Linux Fedora, Windows Me, Windows 2000, Windows Server 2012, Windows 98, Linux Ubuntu, Windows 95, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 10. Full HD tapety ke stažení z kategorií jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, wallpapery, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, motorky, motocykly, noční města, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, rostliny, auta, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1440, 1024x600, 1536x2048, 1440x960, 1600x1200, 1200x1920, 1440x2560, 320x568, 412x846, 800x1280, 1280x800, 1536x864, 360x640, 1152x1920, 750x1334, 1280x960 atd.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Kameňáky, vtipné texty, vtípky, vtipy, ftipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipné texty, vtípky, vtipy, ftipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O mužích, O ženách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O škole, O Slovácích, O Windows, O Somálcích, O manželství apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Keywords:zajímavosti, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na PC ke stažení, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Státní prapory zemí světa, Seznam vlajek měst České republiky, doporučujeme, Fantasy tapety, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zeměpis, B

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, auta, ženy a dívky, rostliny, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, muži, ovoce, mapy, květiny, zelenina, jídlo a nápoje, věda, smajlíci a emotikony, přístroje, sport, láska, ptáci, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, nápoje atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, jak importovat, jak exportovat, jak otevřít, kterak editovat, jak konvertovat, jak spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak přehrát soubory následujících typů: obrazy disků, dokumenty, písma, fonty, grafiku, systémové soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, internet a web, video soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Informace, volný čas a zábava

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online vánoční webzine, Czech Republic, F, weby, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Sexy Beyoncé Knowles, Obrázky na plochu PC, Nejlepší online hry zdarma, Kliparty pro Office, humor

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, herci a herečky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Císař, HIV pozitivní, Prezidenti ČR, Trest smrti, Imitátor, Francouz, Trenérka, Rétorika, Archivář, Vojevůdce, Exilový prezident, Mim, Kancléř, Antropolog, Olympijský vítěz, Francie, Hejtmani, Podnikatel, Boston Bruins, Politik, Filozof, Kněz, Komik, Poslanci, Čech, Vražedkyně, Angličané, Zavražděn, Protektorát, Husité, Prezident USA, Žijící, Druhá světová válka, Básníci, Český slavík, Prezidenti apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Bonmoty, přísloví, rčení, myšlenky, motta, moudra, aforismy

Citáty slavných osobností, Bonmoty, přísloví, rčení, myšlenky, motta, moudra, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o penězích, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Internet, síť, volný čas a zábava

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Logické a tak podobně.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Karetní hry, Pro dívky, Postřehové hry, Závody aut, Sportovní hry, Akční hry, Animace, Střílečky, Strategie, Logické hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Adventury, Brutální krvavé hry a tak dále.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Žhavé výstřely, Atentát, Náboženství, Slovák, Pedagog, Dramatik, Stoletá válka, Sebevražda, Maršál, Zpěvák, Florida Panthers, Hejtman, Architekt, Mim, Teolog, Československo, Komunisté, Producent, Exilový prezident, Básník, Prezidenti, Esejista, Habsburkové, Žijící, Herečka, Komik, Poprava, Novinář, Itálie, Pop, Obchodník, Angličané, Olympijský vítěz, Diplomat, Český slavík, Máj apod.

Klíčová slova: zábava, volný čas, zdarma, Omalovánky zdarma ke stažení, tipy, Seznam přípon a koncovek souborů, Webové online hry zdarma, Obrázky ke stažení, Super online kvízy, Nejhranější online testy a kvízy, URL

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, herci a herečky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Císař, HIV pozitivní, Prezidenti ČR, Trest smrti, Imitátor, Francouz, Trenérka, Rétorika, Archivář, Vojevůdce, Exilový prezident, Mim, Kancléř, Antropolog, Olympijský vítěz, Francie, Hejtmani, Podnikatel, Boston Bruins, Politik, Filozof, Kněz, Komik, Poslanci, Čech, Vražedkyně, Angličané, Zavražděn, Protektorát, Husité, Prezident USA, Žijící, Druhá světová válka, Básníci, Český slavík, Prezidenti apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Bonmoty, přísloví, rčení, myšlenky, motta, moudra, aforismy

Citáty slavných osobností, Bonmoty, přísloví, rčení, myšlenky, motta, moudra, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o penězích, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o zdraví od různých známých osobností.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rumové řezy, Linecká kolečka, Historické ozdoby, SMS, Francouzsky, Staroměstské náměstí, Filmy, Kuba, Brno, Perníčky, Jmelí, Štědrý den, Sněhulák, Bramborový salát, Patchwork, Text, Omalovánky, Neviňátko, Vánoční trhy, Betlém, Linux, Dárky, Jmenovka, Koleda, Santa, Jedle, Korálky, Tiskárna, Smrk, Vánoční prostírání, K Vytištění apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země východní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Fórky, frky, vtípky, černý humor, vtipy, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Fórky, frky, vtípky, černý humor, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O důchodcích, O mužích, O škole, Frky o tchýních, Frky ze života, O manželství, Vtipy o doktorech apod.

Klíčová slova: odkazy, Online životopisy, biografie, Super online kvízy, Online biografie, životopisy osobností, pro dospělé, Vojenské tapety na PC, internetové stránky, K, Vlajky měst České republiky, V, Dopravní značky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Sexy Nelly Furtado, 9

Několik fórů na závěr. Vtip To nic, jenom hoří kuchyň...: Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Další odkazy:

Obrázky se zvířaty na monitor
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Poker online card game
Naše tipy na užitečné weby
Levné letenky
Zajímavé webové stránky
HTML5 Videojuego de navegador
Zajímavé internetové odkazy
Trinidad and Tobago

Děkujeme vám za vaši návštěvu.