Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Pozadí na plochu PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu PC. můžete využít v ultrabook, obrazovka počítače, notebook, displej, počítač, phablet, mobilní telefon, PC, tablet, monitor, mobil a pro operační systémy Slackware, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, macOS, Android, Linux Xubuntu, Windows 98, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows Me. Wallpapers na PC z kategorií velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, motorky, Formule 1, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, fantasy, fraktály, oceán, moře, pláže, ptáci, sportovní a závodní auta, free wallpapers, flóra, stromy, vesmír, kosmos, zvířata, květiny. Zvolit si můžete rozměry 375x812, 2560x1920, 1152x864, 1080x1920, 1024x600, 2560x2048, 1366x1024, 1920x1440, 3200x1800, 1600x900, 1440x900, 1440x960, 360x720, 3200x1200, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768 atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, týmy NHL, měny, firmy a společnosti, fyzikální jednotky apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: Dopravní značky, Seznam souborových přípon, Životopisy slavných osobností, Super online flash hry, Online hry zdarma, zdroje informací, internetové stránky, Pozadí na plochu PC, Kliparty zadarmo ke stažení, Pozadí na plochu PC, multimédia, Přehled zkratek a akronymů, Státní prapory

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. První republika, Spisovatel, Lord, Orlík, Máj, Country, Mluvčí, Textařka, Avangard Omsk, Američan, New Jersey Devils, Hokejisté, KSČ, Fotograf, Česká královna, Svatý, Ministři, Gymnasté, Dramatik, Český slavík, Rétorika, Antropolog, Teolog, Hudba, Filozof, Esejista, Podnikatel, Generalissimus, New York Rangers, Hokej, Vrah, Charta 77, Historik, Poslanci, HIV pozitivní, Právník apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Akční hry, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, záliby, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, mytologie, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, křesťanství, státní správa, politika, osobnosti, fikce a fantasy, sport, poruchy, školství, zločin a právo atd.

Keywords:Hry pro dívky online, Online vánoční webzine, výukové pomůcky, Vánoční web, Prodej, inzerce, bazar, Online hry zdarma, R, Wallpapers na PC ke stažení, Ekvádorská vlajka, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Seznam vlajek amerických států, Členské země americké federace

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v mobil, monitor, ultrabook, PC, počítač, smartphone, notebook, tablet, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Android, Windows 95, Java ME, Red Hat Linux, Windows NT, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux. Obrázky na plochu počítače z kategorií Formule 1, Rally, závody aut, zvířata, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, ptáci, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, free wallpapers, fraktály, vesmír, kosmos, motorky, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, květiny. Zvolit si můžete z velikostí 1280x960, 1280x720, 1080x1800, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 4800x1200, 1600x900, 2560x1440, 360x640, 360x720, 1440x2560, 2160x3840, 1080x1920, 2560x1920, 1200x1920, 1024x768 atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: cestování, Tapety na plochu PC, tipy, Athletic Bilbao klub, internet, zeměpis, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Fernando José Torres Sanz, zábava, školství, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Moudrosti, myšlenky, přísloví, hlášky, rčení, aforismy, motta

Citáty slavných osobností, Moudrosti, myšlenky, přísloví, hlášky, rčení, aforismy, motta, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, nástroje, ekonomie a ekonomika, školství, matematika, náboženství a křesťanství, kultura, hardware, software, materiály, účetnictví, rostliny, stavebnictví, internet, cestování, sport, politika, počítače, jídlo, nemoce, literatura, bankovnictví, filozofie, latina atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní hry, Strategie, Střílečky, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Závody aut, Logické hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Akční hry, Animace, Pro dívky, Adventury, Hry pro děti a tak dále.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: národnost, poruchy, mytologie, lékařství, historie, vlastnosti, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, sport, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, psychologie, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, záliby, filozofie, nadpřirozené osoby, státní správa atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zapařte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Sportovní, Závodní, Bojové online gamesy, Strategie, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Logické, Pro dívky, Střílečky, Velikonoční hry, Oddechové, Karetní, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, doporučujeme, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tapety rally na plochu PC, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zadarmo, Webové online hry zdarma, Obrázky k svátku a k jmeninám, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online testy zdarma bez registrace

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Moudrosti, myšlenky, přísloví, hlášky, rčení, aforismy, motta

Citáty slavných osobností, Moudrosti, myšlenky, přísloví, hlášky, rčení, aforismy, motta, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, nástroje, ekonomie a ekonomika, školství, matematika, náboženství a křesťanství, kultura, hardware, software, materiály, účetnictví, rostliny, stavebnictví, internet, cestování, sport, politika, počítače, jídlo, nemoce, literatura, bankovnictví, filozofie, latina atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Akční gamesky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Oblíkačky, Letecké simulátory apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční stromek, Vykrajovátka, Písnička, Rumové řezy, Linux, Obrazovka, Recepty, Alkoholový kalendář, Kavkazská jedle, Blahopřání, Omalovánky, Adventní věnec, Striezelmarkt, Cesmína, Stromeček, Ježíšek, Zima, Tichá noc, Sněhulák, Špalda, Tablet, Květiny, Kameňák, Tiskárna, Popelka, Lego, Keramický adventní věnec, Hostina, Šišky, bezlepkové cukroví, Vánoční trhy apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zajímavosti, pro děti, Historie strategických válečných her, webové stránky, kuriozity, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, F, č, linky, Filmy, natáčení, střih, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Vláda vs. holubi: Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Další odkazy:

Drew Barrymore
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Odkazy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky, hry pro děti
Doporučené odkazy
Kate Moos
Doporučené odkazy na zajímavé weby
ChristianMingle

Děkujeme vám za vaši návštěvu.