Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hokej, Malíř, Slovenští prezidenti, Právník, Hejtman, Rétorika, Nežijící, New York Rangers, Brno, Zpěvačka, Žhavé výstřely, Komunista, Poslanec, Obchodník, Skladatel, Pittsburgh Penguins, Francouz, Textař, Královna, Mluvčí, Kancléř, Olympiáda, Básníci, Renesance, Lord, Dramatik, Ministr, Olympijští vítězové, Teolog, Ital, New Jersey Devils, Komik, Exilový prezident, Poprava, Maršál, Továrník apod.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Drážďany, Plzeň, Brambořík, Jezulátko, Jmenovky, Strom, Neviňátko, Kapr, Recepty, Hostina, Tichá noc, Schleich, Borovice, Historické ozdoby, K Vytisknutí, Rostliny, Atmosféra, Pozadí, Kavkazská jedle, Jarmark, bezlepkové cukroví, Adventní neděle, Linux, Tablet, Tiskárna, Sněhulák, Dárky, Patchwork, Kuba, Text, Koleda apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak převést, čím prohlížet, jak otevřít, v čem spustit, čím zobrazit, kterak editovat, jak spustit, jak přehrát, v čem upravit, jak konvertovat soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, koncovky souborů, internet a web, systémové soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, komprimace dat apod.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, tipy, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Vlajky jednotlivých států USA, Inzeruj, inzerce zdarma, zdroje informací, Kliparty pro dokumenty, počítače, World Flags, Obrázky na PC, V, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam přípon a koncovek souborů

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Adventury, Animace, Akční hry, Hry pro děti, Střílečky, Strategie, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Bojové hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Keywords:F, odkazy, Super online kvízy, multimédia, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, zeměpis, URL, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, školství, pro děti, zábava

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Fórky, vtipy, fóry, vtipné texty, vtípky, frky

Chcete se pobavit? Fórky, vtipy, fóry, vtipné texty, vtípky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, kameňáky, vtipné citáty, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, černý humor apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, ženy a dívky, nápoje, náboženství, ovoce, sport, hudba, nástroje a přístroje, auta, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, květiny, smajlíci a emotikony, symboly, stavby, láska, muži, hmyz, věda, rostliny atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Super online flash hry, weby, doporučujeme, Sao Tome and Principe, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vše o Vánocích, Státní vlajky států světa, Baccarat card game, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online životopisy, biografie slavných osobností, M, linky

Myšlenky, moudrosti, úsloví, přísloví, bonmoty, rčení, hlášky

Citáty slavných, Myšlenky, moudrosti, úsloví, přísloví, bonmoty, rčení, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o nenávisti, moudra o dětech od různých známých osobností.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry Vybírejte z kategorií Logické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Pro dívky, Vánoční online hry, Klasické, Závodní, Karetní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Moudrosti, úsloví, výroky, rčení, hlášky, moudra, bonmoty

Citáty slavných, Moudrosti, úsloví, výroky, rčení, hlášky, moudra, bonmoty, z kategorií citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o kráse od různých známých osobností.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákačky a hopsačky, Animace, Relaxační hry, Pro dívky, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Bojové hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Sportovní hry, Závody aut, Strategie, Hry pro děti a tak dále.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry . Naleznete zde Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Omalovánky, Adventury, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Západní Virginie, New York, Havaj, New Jersey, Aljaška, Georgie, Oregon, New Hampshire, Nevada, Severní Karolína, Ohio, Missouri, Louisiana, Vermont, Colorado, Illinois, Arkansas, Kansas, Montana, Minnesota, Massachusetts, Maine, Oklahoma, Mississippi, Nové Mexiko, Pensylvánie atd.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky vlajek měst ČR, Prapory regionů a království, Georgia, Nej hry online, humor, Super online flash hry, Chad, zadarmo, Online adventní magazín, Full HD pozadí ke stažení

Myšlenky, moudrosti, úsloví, přísloví, bonmoty, rčení, hlášky

Citáty slavných, Myšlenky, moudrosti, úsloví, přísloví, bonmoty, rčení, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o nenávisti, moudra o dětech od různých známých osobností.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry Vybírejte z kategorií Logické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Pro dívky, Vánoční online hry, Klasické, Závodní, Karetní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Moudrosti, úsloví, výroky, rčení, hlášky, moudra, bonmoty

Citáty slavných, Moudrosti, úsloví, výroky, rčení, hlášky, moudra, bonmoty, z kategorií citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o kráse od různých známých osobností.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, F, Online web Hry zdarma bez registrace, cestování, zdarma, Vlajka Vánočního ostrovu, Státní prapory všech států, Dopravní značení, Online životopisy, biografie slavných osobností, webovky, Kliparty zdarma ke stažení, zajímavosti, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku,

Několik fórů na závěr. Vtip Běží liška k Táboru: Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

„Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Naše tipy
Online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu PC
Partnerské weby
Bubble shooter
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.