Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zpěvačky, Křesťanství, Dallas Stars, Generalissimus, Dramatik, Washington Capitals, Američan, Orlík, Rakušan, Novinář, Továrník, New Jersey Devils, Poslanci, Itálie, Hudba, Boston Bruins, Fotograf, Ministři, Herec, Nobelova cena, Životopis, Angličané, Imitátor, Nežijící, Voják, Manýrismus, Husité, Florida Panthers, Vrah, Hokejisté, Rock ‚n‘ Roll, Němci, Náboženství, Slovák, Ital, Státník apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry Vybírejte z kategorií Oblíkačky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Barbie hry, Akční gamesky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Adventury, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, Webové html5 hry zdarma, M, Free game online hry, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, linky, Obrázky a kliparty zdarma, zábava, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Seznam zkratek a akronymů, Online hry zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Nejlepší online hry zdarma

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Hry na vaření a smažení, Pro dívky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Oddechové, Logické, Karetní, Bojové online gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Závodní, Střílečky, Vánoční online hry a podobně.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francouzsky, Německy, Vánoční pozadí, Vánoční koledy, Stromeček, Pastýř, Kavkazská jedle, Jarmark, Pro děti, Papírové ozdoby, Špalda, Keramika, Tapeta, Windows, Vánoční světýlka, Filmy, Papírový vánoční stromek, Alkoholový kalendář, Staroměstské náměstí, Plocha, Ohňostroj, Sněhová vločka, Milka, Zdraví, Lego, Třásně, Wallpaper, Adventní trhy, Vánoce, Lindt, Atmosféra apod.

Keywords:internetové stránky, pro děti, odkazy, Přehled přípon a koncovek souborů, Hazard games, F, internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wayne Rooney, Adventní magazín, počítače, webovky

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

úsloví, výroky, bonmoty, přísloví, myšlenky, hlášky, motta

Citáty slavných osobností, úsloví, výroky, bonmoty, přísloví, myšlenky, hlášky, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o víře, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o kráse od různých známých osobností.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Klíčová slova: zdroje informací, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, ú, Fernando Torres, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zeměpis, Obrázky vlajek měst ČR, Přáníčka k svátku, V, Obrázky zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Náš tip, zábava, důležité informace

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma. Naleznete zde Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Moudra, výroky, myšlenky, aforismy, rčení, bonmoty, motta

Citáty slavných osobností, Moudra, výroky, myšlenky, aforismy, rčení, bonmoty, motta, z kategorií citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o víře od různých známých osobností.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: weby, doporučujeme, Nejlepší online hry zdarma, Motokros, motorky, závody, kuriozity, Státní prapory, zadarmo, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Dopravní značení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, multimédia

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Síť, zábava, důležité informace

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: latina, matematika, různé, hardware, věda, rostliny, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, sport, psychologie, zkratky, bankovnictví, cestování, ekonomie a ekonomika, chemie, nápoje, fyzika, materiály, literatura, nemoce, filozofie, český jazyk, software, účetnictví atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Matematické testy atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: webové stránky, Obrázky na PC, tipy, cestování, info, Přání a blahopřání, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, F, Online vánoční magazín, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, URL, Stručný encyklopedický slovník, Vše pro kolo,

Několik fórů na závěr. Vtip Pyrotechnik: Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Nikki Cox
Doporučené odkazy
Texty přání k svátku podle jmen
Partnerské weby
World flags
Tipy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.