Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Indiana, Aljaška, Maine, Missouri, Arkansas, Oregon, Kalifornie, Nové Mexiko, Tennessee, Connecticut, Severní Dakota, New York, Montana, Jižní Karolína, Vermont, Colorado, New Hampshire, Arizona, Maryland, Washington, Michigan, Oklahoma, Kansas, Mississippi, Nevada atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Počítačové tapety pro Windows - obrázky na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro obrazovka počítače, PC, phablet, mobil, notebook, počítač, displej, tablet, smartphone, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows XP, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Windows Me, Android, Microsoft Windows Vista, Java ME, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, noční města, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, hudební tapety, zvířata, psi a štěňátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, jídlo a nápoje, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, hry a herní wallpapery. Stahujte ve velikostech 768x1024, 1440x900, 1680x1050, 800x600, 1280x800, 375x812, 320x568, 1536x2560, hi res 2560x1920, 1920x1280, 1600x1200, 2560x1440, 360x720, 412x846, 1152x1920, 1280x960 atd.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pro děti, Papírové ozdoby, Vánoční ozdoby, Zima, Lindt, Jingle Bells, Hostina, Špalda, Adventní svícen, Svíčky, Německy, Vídeňský punč, Betlém, Strom, Kavkazská jedle, Ostrava, Stromeček, Striezelmarkt, Omalovánky, Nový rok, Vánoční koledy, Vánoční stromek, Václavské náměstí, Rumové řezy, Vánoční filmy, PF, K Vytisknutí, Popelka, Santa Claus, Santa, Píseň apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: Hry pro kluky, P, Přehled formátů souborů, Dopravní značky, Obrázky motorek na plochu PC, Super online kvízy, Obrázky vlajek měst ČR, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Karl Marx, Adam Smith, M, pro děti, URL, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Sportovní, Střílečky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Logické, Oddechové, Pro dívky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Klasické, Vánoční online hry a podobně.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Bojové hry, Závody aut, Sportovní hry, Adventury, Střílečky, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Strategie, Hry pro děti, Animace, Brutální krvavé hry, Logické hry, Akční hry a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií literatura, věda, náboženství a křesťanství, účetnictví, kultura, software, latina, fyzika, bankovnictví, technika, zločin a právo, různé, nemoce, cestování, počítače, materiály, hardware, jídlo, chemie, rostliny, sport, lékařství a medicína, politika, nástroje atd.

Keywords:Státní vlaječky, prapory, doporučujeme, F, Adventní magazín, Obrázek Policistka, info, kuriozity, Online testy zdarma, FC Bayern München football, Online hry zdarma, školství, Počítačové tapety pro Windows

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: materiály, filozofie, chemie, stavebnictví, příroda, bankovnictví, náboženství a křesťanství, latina, technika, literatura, zločin a právo, zkratky, politika, český jazyk, internet, nemoce, software, fyzika, matematika, kultura, hardware, věda, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, herectví, herci a herečky, lékařství, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, poruchy, mytologie, politici, psychologie, politika, národnost, umělci, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, filozofie, rodinné vztahy, státní správa atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Informace, technika, kultura, volný čas

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, umělci a umělkyně, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stoletá válka, Producent, Skladatel, Charta 77, Žijící, Faraon, Rock ‚n‘ Roll, Sochař, Pop, Hokej, Češi, Teolog, Kancléř, Máj, Architekt, Královna, Washington Capitals, Hudba, Zpěvačky, Sci-fi, Prezidenti USA, Egypt, Lord, Angličané, Scénárista, Hokejisté, Kladno, Prezidenti, Právník, Kněz, Komik, Filozof, Olympiáda, Poslanci, Český slavík, Malíř apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Atentát, Zpěvačky, Olympiáda, New Jersey Devils, Kladno, Zavražděn, Hejtmani, Habsburkové, Pedagog, Upálen, Nežijící, Florida Panthers, Faraon, Dabérka, Kněz, První republika, Textař, Kancléř, Zlatý slavík, Prezident USA, Voják, Básník, Vrah, Lord, Životopis, Fotograf, Exilový prezident, Právník, Čech, Poslanci, Scénárista, Komunisté, Novinář, Sebevražda, Hejtman, Slováci apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Online testy a kvízy zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Online hry zdarma, výukové pomůcky, Biografie slavných osobností, Online vánoční webzine, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Federace USA, č, Super online kvízy, tipy

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Tapety na plochu PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. vhodné pro mobil, phablet, tablet, displej, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, PC, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Windows NT, Windows Me, OSX, Windows 95, SUSE Linux, Slackware, Mac, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Lubuntu. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, zvířata, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, fraktály, sportovní a závodní auta, ptáci, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, květiny, Formule 1, motorky, fantasy. Zvolte si z rozměrů 375x812, širokoúhlé 1366x768, 800x600, 1280x720, 1600x900, 1200x1920, 2560x1600, 393x786, 375x667, 3200x1200, 360x720, 2048x1536, 2560x2048, 1600x2560, 3200x1800, 1366x768 atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. doporučujeme pro monitor, mobil, smartphone, tablet, PC, počítač, mobilní telefon, phablet, displej, notebook, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, Windows 2000, Windows 10, Lubuntu, Linux Xubuntu, FreeBSD, Windows 98, Linux Ubuntu, Chrome OS, Windows 7, Linux Mint. Full HD wallpapery ke stažení z kategorií flóra, stromy, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, zvířata, Formule 1, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, fantasy, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta. Dostupné rozměry 1152x1920, 1080x1800, 1920x1080, 1600x900, 1152x864, 2048x1080, 1920x1440, 375x667, 320x568, 1280x720, 1280x960, 2560x2048, 1152x768, 2560x1440, 1024x600, 1536x2048 atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, odkaz, webovky, Wallpapers na plochu moře a oceán, Online životopisy, biografie slavných osobností, Webové html5 hry zdarma, zábava, A.C. Milan football club italy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Ilustrační obrázky, pro dospělé

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Tapety na plochu PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. vhodné pro mobil, phablet, tablet, displej, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, PC, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Windows NT, Windows Me, OSX, Windows 95, SUSE Linux, Slackware, Mac, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Lubuntu. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, zvířata, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, fraktály, sportovní a závodní auta, ptáci, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, květiny, Formule 1, motorky, fantasy. Zvolte si z rozměrů 375x812, širokoúhlé 1366x768, 800x600, 1280x720, 1600x900, 1200x1920, 2560x1600, 393x786, 375x667, 3200x1200, 360x720, 2048x1536, 2560x2048, 1600x2560, 3200x1800, 1366x768 atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: Tapety na PC ke stažení, Seznam souborových přípon, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, zdarma, Hry pro kluky, Wallpapers na plochu zvířátka, Dopravní značky, internet, V, Hry pro dívky online, humor, zeměpis, Obrázky k vytištění a vybarvení,

Několik fórů na závěr. Vtip Klaus: Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

„Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
FC Barcelona
Naše tipy
Indonesia
Zajímavé internetové odkazy
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Doporučené odkazy
Fond d écran
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.