Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, zvířata, rostliny, auta, stavby, halloween, symboly, mapy, zelenina, přístroje, ptáci, nápoje, muži, sport, hudba, Vánoce a Advent, láska, hmyz, nástroje a přístroje, ženy a dívky atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Moudrosti, výroky, rčení, moudra, myšlenky, motta, bonmoty

Citáty slavných, Moudrosti, výroky, rčení, moudra, myšlenky, motta, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, moudra o dětech od různých známých osobností.

Staré hry online

Běžte na staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Logické hry, Pro dívky, Hry pro děti, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Animace, Sportovní hry, Adventury, Strategie, Postřehové hry a tak dále.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: Staré hry online, Skvělé hry online zdarma, internet, doporučujeme, Online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značení, Obrázky k svátku, Přehled souborových přípon, Prapory regionů a království, V, Vlajky jednotlivých států USA

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Fórky, kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Fórky, kameňáky, ftipy, vtipné texty, vtipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií černý humor, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, kameňáky apod.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Keywords:zajímavosti, pro děti, odkazy, webovky, Cristiano Ronaldo, volný čas, Životopisy osobností, cestování, Tapety na plochu rostliny, F, Full HD tapety ke stažení, Nejlepší školní testy a kvízy

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Karetní, Strategie, Závodní, parkování - parkovačky, Logické, Sportovní a podobně.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Florida, Nové Mexiko, Louisiana, Nebraska, Virginie, Alabama, Aljaška, Arkansas, Iowa, Vermont, Havaj, New York, Jižní Dakota, Texas, Colorado, Mississippi, Kentucky, Michigan, Idaho, Massachusetts, Rhode Island, Kansas, New Jersey, Západní Virginie, Jižní Karolína, Indiana atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, výukové pomůcky, Online hry pro děti zdarma, Filmy, natáčení, střih, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Dopravní značky, M, Arsenal Football sepak bola, Online vánoční magazín, zdroje informací, multimédia, Obrázky vlajek měst ČR

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Karetní hry, Akční hry, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Logické a tak podobně.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Windows, Jarmark, Sám doma, Staroměstské náměstí, Zdraví, Sněhulák, Pastýř, Jingle Bells, Kuba, Cesmína, Milka, Keramika, Striezelmarkt, Vánoční ozdoby, Borovice, Ježíš Kristus, Vánoční ubrusy, Silvestr, Koledy, Třásně, Anglicky, Anděl, Svíčky, Obrazovka, Vánoce, Píseň, Film, Zima, Ostrava, Neviňátko, Písnička apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, tipy, odkaz, Zamilované sms vzkazy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, humor, Webové online testy zdarma, Pozadí na plochu voda, webové stránky, Slovník pojmů Co je to?, internetové stránky

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Strategie, Sportovní hry, Relaxační hry, Animace, Logické hry, Akční hry, Závody aut, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Střílečky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry a tak dále.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Delaware, Oklahoma, Colorado, Maryland, New York, Idaho, Massachusetts, Kalifornie, Illinois, Vermont, Wyoming, Montana, Severní Karolína, Nebraska, Rhode Island, Tennessee, Havaj, Michigan, Nové Mexiko, Severní Dakota, Aljaška, Utah, Ohio, Mississippi, Wisconsin, Arizona atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, zábava, Superhry a hry online zdarma, Přehled zkratek a akronymů, zdarma, Saint Vincent and the Grenadines, Databáze osobností Kdo je to?, URL, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, hyperlinky, Omalovánky - dinosauři,

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Další odkazy:

Naše tipy
Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.
Tipy na zajímavé weby
Ashlee Simpson
Doporučené odkazy
Onlinepoker über das Internet gespielt wird
Partnerské weby
Lap Dance
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.