Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Popelka, Tichá noc, Patchwork, PF, Štědrý večer, Staroměstské náměstí, Jmenovka, Osvětlení do oken, Svíčky, Adventní věnec, Slámový adventní věnec, Vánoční filmy, Stromeček, Vánoční svíčky, Linecká kolečka, Vánoční tapety, Husarské knoflíky, Historické ozdoby, Vídeňský punč, Vykrajovátka, Vánoční koledy, Láska nebeská, Wallpaper, SMS, Tiskárna, Kameňák, Sněhová vločka, Vánoční trhy, Sněhulák, Borovice, Vosí hnízda apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: zadarmo, kuriozity, pro děti, Online vánoční magazín, Omalovánky k vytištění pro děti, internetové stránky, Přehled souborových přípon, URL, Střední Amerika, Seznam vlajek amerických států, M, cestování, Přehled zkratek a akronymů

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, ovoce, láska, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, náboženství, symboly, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, věda, smajlíci a emotikony, auta, stavby, Vánoce a Advent, sport, přístroje, ptáci, ženy a dívky, muži, halloween, mapy, hmyz atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Keywords:Online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Dopravní značky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Tapety na plochu hry, Nejlepší hry pro dívky, internet, odkazy, Blízký východ, linky, Super online hry zdarma, Světové vlajky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva, státy usa, okresy České republiky, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, hudební zkratky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, země EU, týmy NHL apod.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zima, Osvětlení do oken, LED svíčky, Linecká kolečka, Keramický adventní věnec, Třásně, Píseň, Tablet, Mrazík, Ohňostroj, Pro děti, Advent, Umělý vánoční stromek, Tichá noc, Jingle Bells, Recepty, Štěstí, Osvětlení, Štědrý večer, Vánoční světýlka, Německy, Ostrava, Přání, Košíčky, Václavské náměstí, Ježíš Kristus, Dárky, Kinder, Brno, Vídeň, Lego apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Wallpapery na plochu PC - full HD wallpapery ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. doporučujeme pro notebook, smartphone, mobilní telefon, monitor, tablet, displej, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, PC, phablet a pro operační systémy Windows 95, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Java ME, BlackBerry OS, Windows XP, Windows 98, Linux Ubuntu, Windows Me, Android, FreeBSD. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: Formule 1, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, nature - příroda, oceán, moře, pláže, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, ptáci, fraktály, sportovní wallpapery, květiny. Zvolit si můžete rozměry 1440x900, 1024x768, 2560x1600, 1440x960, 854x480, 3200x1800, 1200x1920, 640x480, 1800x1440, 2048x1080, 800x1280, 1280x1024, 1280x720, 1440x2560, 800x600, 1152x864 atd.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, státy usa, měny, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu apod.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, webové stránky, zdarma, Omalovánky pro malé děti, Seznam souborových přípon, Super online hry zdarma, Kliparty zdarma, Benin, Stručný encyklopedický slovník, Adventní magazín, Hry pro kluky, zdroje informací

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Motta, moudrosti, bonmoty, úsloví, hlášky, aforismy, rčení

Citáty slavných, Motta, moudrosti, bonmoty, úsloví, hlášky, aforismy, rčení, rozdělené kategorií: citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o lži, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako literatura, ekonomie a ekonomika, chemie, internet, účetnictví, věda, zločin a právo, rostliny, sport, náboženství a křesťanství, školství, různé, software, stavebnictví, jídlo, matematika, materiály, nástroje, zkratky, nápoje, latina, psychologie, počítače, příroda atd.

Klíčová slova: A, Přehled států světa a jejich vlajek, Slovník pojmů Co je to?, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Prapory českých měst, V, Super online kvízy, Texas hold em poker, info, webovky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Motta, moudrosti, bonmoty, úsloví, hlášky, aforismy, rčení

Citáty slavných, Motta, moudrosti, bonmoty, úsloví, hlášky, aforismy, rčení, rozdělené kategorií: citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o lži, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

černý humor, kameňáky, vtípky, vtipné texty, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, kameňáky, vtípky, vtipné texty, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, O ekonomech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Němcích, O manželství, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O důchodcích, O Slovácích, Vtipy o Bohu apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, Životopisy osobností, weby, počítače, č, Online tetris hry zdarma, zajímavosti, zábava, pro dospělé, tipy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Kliparty zdarma ke stažení, Přání ke kulatému výročí,

Několik fórů na závěr. Vtip Jak může ODS získat nové členy?: Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Maldives
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám
Partnerské weby
Flag of Switzerland
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.